خوراک اسب و حیوانات خانگی

horse&pet

لذت نگهداری از حیوانات خانگی!

حیوانات اهلی، همواره در کنار ما انسان‌ها بوده‌ و در زندگی ما حضور داشته‌اند؛ همانطور که در گذشته‌های نه چندان دور، سگ‌ها نقش مهمی را به عنوان نگهبان، در زندگی روستانشین‌ها داشتند. 

شاید در گذشته‌ از حیوانات اهلی فقط برای وظایفی از جمله تهیه لبنیات و تخم مرغ (دام و طیور) و یا نگهبانی (سگ) استفاده می‌شد، اما امروزه با تغییر سبک زندگی و گاه تغییر فرهنگ، کمی از وظایف حیواناتی مانند سگ و گربه کاسته شده و جنبه‌ی عاطفی به خود گرفته است. 

همه‌ی ما سگ‌ و گربه‌های خانگی را دیده و شاید نگهداری کرده‌ایم. این حیوانات با توجه نژاد و خصوصیات‌شان، نیاز به شرایط نگهداری، درمان و حتی تغذیه خاصی دارند.

تا چندی پیش خوراک این حیوانات از خارج از کشور وارد می‌شد و شاید هر خانواده‌ای توان مالی برای تهیه خوراک آن‌ها را نداشت؛ اما امروزه با تولید این خوراک در داخل کشور، مردم با خیال راحت‌تری نسبت به نگهداری حیوانات خانگی اقدام می‌کنند. 

گروه تولیدی دی جی ام تکنومیکس یکی از شرکت‌های تولیدکننده خوراک حیوانات خانگی و حتی اسب است که با سابقه بیش از ۱۴ سال، اقدام به تولید این خوراک کرده است. 

محصولات ما در زمینه خوراک اسب و حیوانات خانگی به شرح زیر است و شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق منوی “پشتیبانی آنلاین” اقدام کنید. 

دی جی ام تکنومیکس با شعار ” کیفیت را پایانی نیست ” در کنار شما است تا لذت نگهداری حیوانات خانگی را دوچندان کند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *