دسته‌ها
اسلایدر

دی‌جی‌ام تکنومیکس

معرفی شرکت

مجموعه دی‌جی‌ام تکنومیکس، تولید کننده خوراک دام و طیور و یکی از اولین مجموعه‌های فعال در صنعت دام و طیور است که با یاری پروردگار، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ با تولید پری استارتر، کنسانتره‌های گوشتی ۲٫۵ ، ۳ و ۵ درصد، کنسانتره ۵ درصد ویژه تخمگذار و مکمل‌های ویژه طیور آغاز نموده و در همان ابتدا توانست جایگاه ویژه‌ای در میان محصولات موجود در بازار این صنعت برای خود کسب کند و به سرعت از سوی مرغداران مناطق مختلف کشور مورد استقبال قرار گیرد.

تولید محصول بهینه

این شرکت با ارائه محصولات منطقه‌ای که مطابق با شرایط اقلیمی و جغرافیایی متوازن شده است، توانست به بهبود وضعیت پرورش در مناطق مختلف کشور کمک کند و آوازه آن بین مرغداران به سرعت بالا بگیرد. فعالیت این مجموعه در راستای تولید و عرضه خوراک طیور، کنسانتره و مکمل‌های غذایی طیور بوده و نسبت به واردات مواد خام مورد نیاز از کشورهای اروپایی اقدام می نماید. این مجموعه به منظور بالا بردن توانایی خود از کارمندان متخصص در امر فروش و بازاریابی و بازرگانی داخلی و خارجی استفاده می‌نماید.

باورهای ما

ما در گروه تولیدی و بازرگانی دی‌جی‌ام تکنومیکس بر این باوریم که امروزه در بازارهای رقابتی تولید و عرضه محصولات، کیفیت واژه‌ای فراتر از مرغوب بودن کالا می‌باشد و چه بسا که دربرگیرنده مسائل متعددی نظیر تامین پایدار خواسته های مصرف کننده، سلامت و بهداشت محصولات، تعهد اخلاقی و خدمات پس از فروش می‌باشد.

دی-جی-ام-تکنومیکس-افتخارات

تقدیرنامه‌ها

در طول سال‌های فعالیت، مجموعه تولیدی بازرگانی دی‌جی‌ام تکنومیکس موفق به دریافت لوح تقدیر به عنوان تولید کننده نمونه در جشنواره نشان علمی کیفیت ایران در سال ۱۳۹۲ شد. همچنین در همان سال توسط مدیر کل دفتر تجاری سازی و انتقال فناوری سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی از این مجموعه به عنوان تولید کننده فعال در راستای تحقیق و توسعه پایدار کشاورزی در جمهوری اسلامی ایران تقدیر شد.

همچنین این مجموعه مفتخر به دریافت گواهی استاندارد ISO 9001:2008 و گواهی سلامت غذایی ISO 17604:2015 شده است.
مجموعه دی‌جی‌ام تکنومیکس در سال ۱۳۹۶ موفق به کسب لوح سپاس برای تعهد به کیفیت از انجمن کیفیت و بهره وری ایران در اجلاس سراسری این انجمن شد. این مجموعه از سال ۱۳۹۱ عضو انجمن حامیان استاندارد و کیفیت بوده و مدیریت عامل مجموعه، سوگندنامه تعهد به کیفیت را دارا می باشد.

تولید دانش بنیان

لازم به ذکر است محصولات تولیدی این مجموعه با پشتوانه علمی و تخصصی و بر اساس آخرین تحقیقات روز متوازن می گردد و پس از پشت سر گذاردن آزمایشات میدانی در فارم تحقیقاتی به بازار عرضه می‌گردد.

مجموعه دی‌جی‌ام تکنومیکس با هدف ارتقاء بهداشت و سلامت انسان، دام و طیور و همچنین با هدف کاهش هزینه‌های اقتصادی تولید و مصرف شکل گرفته و همزمان، بخش‌های تحقیق و توسعه آزمایشگاه، بخش‌های تجاری و بخش بازاریابی آن نیز فعالیت قابل توجهی را آغاز نموده است. یکی از نقاط مثبت این مجموعه در طی حیات کاری خود در مقایسه با شرکت‌های خارجی و ایرانی، ثبات کیفیت، ثبات رفتار در عرضه محصولات و همچنین ثبات قیمت بوده است.

شعار ما

مجموعه ما در حال حاضر محصولات خود را با نام تجاری دی‌جی‌ام تکنومیکس به بازار عرضه می کند؛ این شرکت همواره در پی معرفی محصولات جدید و متناسب با نیازهای صنعت طیور می باشد و بزودی محصولات جدیدی را در زمینه دام و طیور معرفی خواهد نمود.
مدیریت مجموعه امیدوار است که با توجه به امکانات کنونی، تلاش خود را در راستای تعالی هر چه بیشتر به کار گیرد تا بتواند به عنوان یک مجموعه کارآفرین نقش ارزشمندی را در ساختار ارتقاء سطح کیفی و نظام اقتصادی کشور ایفا نماید.


در نهایت شعار این مجموعه این است: کیفیت را پایانی نیست…

linkedin
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *