درباره ما

گروه تولیدی و بازرگانی دی جی ام تکنومیکس از مجموعه های فروش و عرضه خوراک در صنعت دام طیور است که از تاریخ 14/11/1385 فعالیت خود را آغاز نمود و در حال حاضر از توانمندی مدیرانی مجرب با بیش از پانزده سال تجربه کاری برخوردار است. فعالیت این مجموعه در راستای تولید و عرضه خوراک،نهاده های طیور،کنسانتره و مکمل های غذایی طیور می باشد. این مجموعه به منظور بالا بردن توان کاری خود از کارشناسان متخصص علوم دامی و دامپزشکی در گروه علمی از کارمندان متخصص در امر فروش، بازار یابی، و بازرگانی داخلی و خارجی استفاده می نماید.
لازم به ذکر است محصولات تولیدی این مجموعه براساس آخرین تحقیقات روز با استفاده از شاخص های ماننده اسید آمینه قابل هضم متوازن می گردد و پس از پشت سر گذاردن آزمایشات میدانی در فارم تحقیقاتی به بازار عرضه می نماید.
مجموعه دی جی ام تکنومیکس با توجه به اهداف خود در جهت ارتقاء بهبود بهداشت و سلامت انسان و دام و طیور همچنین با توجه به کاهش هزینه های اقتصادی تولید و مصرف شکل گرفته و همزمان بخش های تحقیق و توسعه، آزمایشگاه و بخش های تجاری و بازار یابی آن فعالیت قابل توجهی را آغاز نموده است.
یکی از نقاط مثبت این مجموعه در طی حیات خود در مقایسه با شرکت های خارجی و ایرانی از لحاظ ثبات کیفیت ثبات در عرضه محصولات و قیمت مناسب بوده است.
گروه تولیدی و بازرگانی دی جی ام تکنومیکس در حال حاضر محصولات خود را با نام تجاری "دی جی ام تکنومیکس" به بازار عرضه می کند.
مدیریت شرکت امیدوار است که با توجه به امکانات کنونی تلاش خود را در راستای تعالی هر چه بیشتر به کار گیرد تا بتواند به عنوان یک مجموعه کار آفرین نقش ارزشمندی در ساختار ارتقاء سطح کیفی و نظام اقتصادی کشور ایفا نماید.اهداف مجموعه (دی جی ام تکنومیکس) :

- بهبود ضریب تبدیل
- افزایش سرعت رشد
- کاهش هزینه دان
- کاهش هزینه تمام شده مرغ
**کیفیت پایدار    اعتماد ماندگار**