محصولات شرکت تولیدی و بازرگانی دی جی ام تکنو میکس

گروه تولیدی دی جی ام تکنو میکس با سابقه طولانی و بهره مندی از کادر علمی و تخصصی و بکارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا در تولید انواع سوپر استاتر ویژه ، انواع کنسانتره های طیور گوشتی و تخم گذار، انواع مکمل های ویژه طیور و دام و همچنین عرضه کننده خوراک نهاده های طیور و دام از پیشتازان این صنعت در کشور محسوب می شود. برخی از ویژگی های محصولات تولیدی و جیره های پیشنهادی شرکت دی جی ام تکنو میکس :

  • تامین و تنظیم اسیدهای امینه مورد نیاز طیور از جمله مرغ ، کبک ، بوقلمون و سایر پرنده ها مطابق با الگوی اسید امینه ایده آل موجب شده تا نیازهای رشد و نگهداری بخوبی فراهم گردد و مشکلات ناشی از کمبود و یا مسمومیت اسید های امینه به حداقل رسیده و فشار متابولیکی مضاعف به پرنده وارد نشود.
  • عدم توجه صرف به آنالیز ظاهری جیره و توجه ویژه به قابلیت هضم و متابولیسم مواد مغذی این اطمینان را ایجاد نموده که تمامی احتیاجات دام و طیور بطور واقعی تامین شوند. مکمل غذایی دام تولید شده توسط شرکت دی جی ام تکنو میکس با بهرگیری از آخرین فرمولاسیون روز دنیا منجر به بهبود و تنظیم جیره دام گردیده است.
  • بدلیل انتخاب و استفاده اصولی اجزای تشکیل دهنده محصولات تولیدی شرکت دی جی ام تکنو میکس ، علاوه بر امکان نگهداری نسبتا بلند مدت ، منجر به تضمین ماندگاری و فعالیت اجزا، تا زمان انقضا محصول می گردد.
  • توجه خاص به زیست فراهمی مواد معدنی و ویتامین ها به نحوی که نیازی به افزودن مقادیر تکمیلی مولتی ویتامین و الکترولیت در دان یا آب نباشد.
  • تنظیم جیره های اختصاصی برای مناطق جغرافیایی متفاوت به پیشگیری موثر از ناهنجاری های متابولیکی نظیر آسیت ، سندرم مرگ ناگهانی و فلج های تغذیه ای ناشی از سرعت رشد بالا کمک شایانی نموده است.
  • انتخاب مناسب ، علمی و کیفی اجزا، تشکیل دهنده محصولات تولیدی ، شرکت دی جی ام تکنو میکس را در این صنعت نسبت به سایر تولیدکننده گان متمایز ساخته و ضمن کاهش هزینه های خوراک دام و طیور ، بهبود ضریب تبدیل و افزایش وزن را برای مزارع طیور و بهبود وضعیت دام ، افزایش تولید شیر و بهبود عملکرد تولید مثلی را برای واحد های دامپروری در پی داشته است.
  • مدیران گروه تولیدی شرکت دی جی ام تکنو میکس با بینشی ژرف و آینده نگر و درک عمیق از خواسته ها و نیازهای مشتریان ، جهت پایش و کنترل مستمر مزارع دام و طیور از مرحله آغازین ( خرید مواد اولیه ) تا مرحله پایانی و زمان بهره برداری نسبت به جذب نیروی انسانی متخصص و کارآزموده و برقراری و ایجاد شبکه های اجتماعی جهت ارتباط مفید با مشتریان بهره جسته است.

پاسخ دهید

فیلدهای اجباری مشخص شده است.*