درباره ما

درباره ما

گروه تولیدی دی جی ام تکنو میکس
از مجموعه های تولید و عرضه خوراک در صنعت دام و طیور است که با یاری پروردگار ، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ با تولید پری استارتر ، کنسانتره های گوشتی ۲٫۵ ، ۳ و ۵ درصد ، کنسانتره ۵ درصد ویژه تخمگذار و مکمل های ویژه طیور آغاز و در همان ابتدا توانست جایگاه ویژه ای در میان محصولات موجود در بازار این صنعت برای خود بیابد و به سرعت از سوی مرغداران مناطق مختلف کشور مورد استقبال قرار گیرد. این شرکت با ارائه محصولات منطقه ای که مطابق با شرایط اقلیمی و جغرافیایی متوازن شده است توانست به بهبود وضعیت پرورش در مناطق مختلف کشور کمک کند و آوازه آن بین مرغداران به سرعت بالا بگیرد. فعالیت این مجموعه در راستای تولید و عرضه خوراک طیور ، کنسانتره و مکمل های غذایی طیور بوده و نسبت به واردات مواد خام مورد نیاز از کشورهای اروپایی اقدام می نماید. این مجموعه به منظور بالا بردن توانایی خود از کارمندان متخصص در امر فروش و بازاریابی و بازرگانی داخلی و خارجی استفاده می نماید.
ما در گروه تولیدی و بازرگانی (دی جی ام تکنو میکس ) بر این باوریم که امروزه در بازارهای رقابتی تولید و عرضه محصولات کیفیت، واژه ای فراتر از مرغوب بودن کالا می باشد و دربرگیرنده مسائل متعددی نظیر: تامین پایدار خواسته های مصرف کننده سلامت و بهداشت ، تعهد اخلاقی و خدمات پس از فروش می باشد.


در این راستا مجموعه تولیدی بازرگانی (دی جی ام تکنو میکس ) موفق به دریافت لوح تقدیر به عنوان تولید کننده نمونه در جشنواره نشان علمی کیفیت ایران در سال ۱۳۹۲ شد. همچنین در همان سال توسط مدیر کل دفتر تجاری سازی و انتقال فناوری سازمان تحقیقات ، آموزش و ترویج کشاورزی از این مجموعه به عنوان تولید کننده فعال در راستای تحقیق توسعه پایدار کشاورزی در جمهوری اسلامی ایران تقدیر شد. همچنین این مجموعه مفتخر به دریافت گواهی استاندارد ISO 9001:2008 و گواهی سلامت غذایی ISO 17604:2015 شده است.
مجموعه دی جی ام تکنو میکس در سال ۱۳۹۶ موفق به کسب لوح سپاس برای تعهد به کیفیت از انجمن کیفیت و بهره وری ایران در اجلاس سراسری این انجمن شد. این مجموعه از سال ۱۳۹۱ عضو انجمن حامیان استاندارد و کیفیت است و مدیر عامل مجموعه سوگندنامه تعهد به کیفیت را دارا می باشد.
لازم به ذکر است محصولات تولیدی این مجموعه با پشتوانه علمی و تخصصی و بر اساس آخرین تحقیقات روز متوازن می گردد و پس از پشت سر گذاردن آزمایشات میدانی در فارم تحقیقاتی به بازار عرضه می گردد. مجموعه ( دی جی ام تکنو میکس ) با هدف ارتقا بهداشت و سلامت انسان و دام و طیور و همچنین با توجه به کاهش هزینه های اقتصادی تولید و مصرف شکل گرفته و همزمان بخش های تحقیق و توسعه آزمایشگاه و بخش های تجاری و بازاریابی آن نیز فعالیت قابل توجهی را آغاز نموده است، یکی از نقاط مثبت این مجموعه در طی حیات کاری خود در مقایسه با شرکت های خارجی و ایرانی ، ثبات کیفیت ، ثبات در عرضه محصولات و قیمت مناسب بوده است.
مجموعه ( دی جی ام تکنو میکس ) در حال حاضر محصولات خود را با نام تجاری ( دی جی ام تکنو میکس ) به بازار عرضه می کند. این شرکت همواره در پی معرفی محصولات جدید متناسب با نیاز های صنعت طیور می باشد و بزودی محصولات جدیدی را در زمینه دام و طیور معرفی خواهد نمود.
مدیر شرکت امیدوار است که با توجه به امکانات کنونی ، تلاش خود را در راستای تعالی هر چه بیشتر به کار گیرد تا بتواند به عنوان یک مجموعه کارآفرین نقش ارزشمندی را در ساختار ارتقا سطح کیفی و نظام اقتصادی کشور ایفا نماید.
در نهایت شعار این مجموعه این است : کیفیت را پایانی نیست …