بزرگترین بیمارستان تخصصی حیوانات خانگی با سرمایه‌گذاری ۷ میلیارد تومانی در مشهد افتتاح شد

این بیمارستان دامپزشکی، سومین بیمارستان تخصصی در مشهد محسوب می‌شود/ در حال حاضر بیش از ۲۲۰ نفر در سطوح مختلف دامپزشکی در بخش‌های متعدد درمانی مشهد فعالیت می‌کنند …

همزمان با هفته دولت بزرگترین بیمارستان تخصصی حیوانات خانگی در مشهد با حضور مدیرکل دامپزشکی استان افتتاح شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی، مدیر کل دامپزشکی استان در مراسم افتتاح «بیمارستان تخصصی حیوانات خانگی مهر» در هفته دولت در مشهد اظهار داشت: سرمایه گذاری و اشتغال ۴۰ نفر در این مجموعه تحسین برانگیز است.

«دکتر احمد شریعتی» نقش این بیمارستان را در پیشگیری از بیماری های مشترک حایز اهمیت دانست و یادآور شد: سرمایه گذاری در این بخش نیز پاسخگویی به بخشی از نیازهای جامعه و در راستای ارتقای بهداشت عمومی است.

وی گفت: امیدواریم بتوانیم این مرکز را به عنوان یک الگو در شرق کشور و حتی کشورهای هم جوار تبدیل کنیم.

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد نیز در این آیین، اظهار داشت: مرکز فوق سومین بیمارستان تخصصی در مشهد هست و از بهترین امکانات درمانی استفاده می کند.

«دکتر محمود جوادی نژاد» یادآور شد: در حال حاضر بیش از ۲۲۰ نفر در سطوح مختلف دامپزشکی در بخش های متعدد درمانی مشهد فعالیت می کنند. امیدوارم هر روز شاهد گسترش فعالیت های دامپزشکی در جامعه باشیم.

«دکتر نجم الدین اجرتی» مدیر بیمارستان مهر نیز گفت: این بیمارستان با سرمایه گذاری بیش از ۷۰ میلیارد ریال در مشهد ایجاد شده و در آن ۴۰ نفر اشتغال دارند.

وی افزود: از ۴۰ نفر شاغل در این بیمارستان ۸ نفر دامپزشک بوده و از سایر رده های دامپزشکی نیز در بخش های مختلف استفاده شده است.

پاسخ دهید

فیلدهای اجباری مشخص شده است.*